banner

سامانه IPTV امید

دریچه تعامل شما با صدا و تصویر

سامانه IPTV امید، راهکار کامل صفر تا صد برای هتل، بیمارستان، ساختمان تجاری، مسکونی، کمپ صنعتی، پلتفرمهای اینترنتی و مانیتورینگ است. مهمترین ویژگی این سامانه استفاده از هدندهای (IPTV Head End ) غیر سروری است که کاربری آسان در اختیار مشتری قرار می‌دهد. مدیریت و کنترل این تجهیزات کاربرپسند بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد. تجهیزات بدون هیچ لایسنسی ارایه شده و راه اندازی آنها بسیار راحت میباشد. همچنین قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیاز مشتری وجود دارد. 

IPTV چیست؟

سامانه IPTV یک سیستم کامل برای ارسال شبکه‌های تلویزیون، ویدئو و موزیک بر بستر IP است. این بستر IP میتواند به صورت کابل‌های شبکه و فیبر نوری باشد.

در سامانه این امکان برای شما وجود دارد که علاوه بر مشاهده پخش شبکه‌های سراسری، از دیدن فیلم‌ها و موسیقی‌های انتخابی لذت ببرید. همچنین با امکانات متنوعی که کنار این سامانه ارائه شده، قابلیت تعامل بیننده با تلویزیون وجود دارد. به عبارتی قابلیت تلویزیون تعاملی فراهم میگردد.

راهکار شرکت نوآوران ارتباطات سیما امید

این شرکت با بیش از ۳ دهه تجربه ارائه کننده راهکار صفر تا صد سامانه IPTV است. این راهکار شامل تمام بخش‌های سامانه از جمله هدند IPTV، سخت افزار و نرم افزار Middleware، اپلیکشن و نرم‌افزارهای Client برای تلویزیون هوشمند و ستاب باکس‌های اندرویدی است. راهکار این شرکت قابلیت پیاده‌سازی بر بستر قدیمی آنتن مرکزی، کابل شبکه، فیبر نوری را دارد.

پخش زنده تلویزیونی

شبکه‌های تلویزیونی سراسری و استانی بر بستر آنتن زمینی و DVB-S دریافت می‌شود و توسط سامانه IPTV به پروتکل IP تبدیل می‌گردد.

ساخت شبکه اختصاصی

هتل و بیمارستان و حتی ساختمان‌های مسکونی قابلیت ساخت شبکه اختصاصی هستند. این شبکه در لیست کانال‌ها در اختیار بیننده قرار می‌گیرد.

قابلیت سفارشی سازی

سفارشی‌سازی سامانه، با امکاناتی از قبیل خوش آمد گویی، منوی رستوران، اتصال به سامانه پذیرش وامکانات بسیاری که مورد نظر کاربر است.

سیستم VoD و MoD

فیلم و موسیقی به صورت ضبط شده در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. کاربران می‌توانند از بین آن‌ها در هر زمان که نیاز است انتخاب و تماشا کنند.

کاربردها

iptv-hotel-omid

سامانه IPTV هتلی

سامانه IPTV هتلی به مجموعه های گردشگری و هتل‌ها این امکان را می‌دهد تا به مهمانان خود خدمات بهتری از طریق تلویزیون ارائه دهند. با استفاده از IPTV هتلی، مهمانان می‌توانند به سرگرمی‌های مختلف، فیلم و سریال، اطلاعات هتل و خدمات به راحتی دسترسی داشته باشند. این فناوری نه تنها تجربه اقامت مهمانان را بهبود می‌بخشد بلکه با ارایه خدمات ارزش افزوده به هتل‌ها این امکان را می‌دهد که به شکل مؤثری بازاریابی خدمات خود را انجام دهند. همچنین برای بهبود برند اقامتگاه میتواند تاثیر به سزایی داشته باشد.

سامانه IPTV بیمارستان

IPTV بیمارستانی نمایانگر ادغام هوشمندانه‌ای از ابزار صدا وتصویر و مراقبت بهداشتی است که به این مجموعه‌ها این امکان را می‌دهد تا علاوه بر کانالهای تلویزیونی، برنامه‌ها و محتواهای بهداشتی را به صورت دیجیتال به بیماران ارائه دهند. این سیستم نه تنها به پرسنل در ارتقاء خدمات بهداشتی کمک می‌کند بلکه به بیماران نیز این امکان را می‌دهد که به محتواهای آموزشی و تفریحی دسترسی داشته باشند. امروزه این فناوری به عنوان یک جزء مهم در ارتقاء سطح خدمات درمانی، ارتباط بین پزشکان و بیماران را بهبود می‌بخشد و تجربه درمانی را به شکل مثبتی تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

hospital.iptv
apar.iptv

سامانه IPTV برای ساختمانهای مسکونی و تجاری

این فناوری نه تنها به ساکنان این امکان را می‌دهد که با محتواهای متنوع و به‌روز در دل خانه خود به تفریح بپردازند، بلکه به تاجران و کسب‌وکارها هم فرصت می‌دهد تا ارتباط بیشتری با مشتریان خود داشته باشند. با IPTV در ساختمانهای مسکونی، ساکنان می‌توانند علاوه بر سیستم تلویزیون به راحتی به خدمات اطلاعاتی، اخبار، و حتی کلاس‌های آموزشی در خود ساختمان دسترسی داشته باشند. در همین حال، IPTV در ساختمانهای تجاری به صاحبان کسب‌وکار این امکان را می‌دهد که تبلیغات مؤثرتری ارائه داده و با مشتریان در تماس بیشتری باشند. این فناوری به عنوان یک ابزار هوشمند در ارتقاء تجربه زندگی و کسب‌وکار در ساختمانهای مسکونی و تجاری موثر است.

سامانه IPTV برای کمپهای صنعتی

سامانهIPTV کمپ صنعتی، تجربه زندگی در محیط‌های کاری را به یک سطح جدید ارتقا می‌دهد. این فناوری نوین به کارگران این امکان را می‌دهد تا به صورت هوشمندانه با محتوای تفریحی و آموزشی ارتباط برقرار کنند. با IPTV کمپ صنعتی، مهندسان و کارکنان می‌توانند علاوه بر محتوای سرگرمی، در هر زمان از روز به اطلاعات فنی، آموزش‌های ایمنی، و حتی به اخبار صنعتی دسترسی داشته باشند. این سیستم نه تنها به بهبود مهارت‌های کاری افراد کمک می‌کند بلکه برنامه‌های تفریحی آن‌ها را نیز تنوع بخشیده و ارتباطات اجتماعی را ترویج می‌دهد. کمپهای صنعتی معمولا در فضای خارج شهر ساخته میشود و امکانات تلویزیون شهری وجود ندارد. لذا استفاده از سامانه یکپارچه IPTV راهکار مناسب برای این بخش می‌باشد.

industry.iptv
ad.iptv

سامانه IPTV برای تبلیغات و مانیتورینگ

شرکتهای تبلیغاتی نیاز به پایش تیزرهای خود در شبکه های تلویزیونی هستند. همچنین این مجموعه‌ها گاها از محتوای آنتن زنده برای جذب مخاطب برو روی سامانه های خود استفاده می‌کنند. IPTV در زمینه تبلیغات و مانیتورینگ به عنوان یک ابزار هوشمند، در جهت بهبود استراتژی‌های تبلیغاتی و نظارت بر محتوای تولید شده، یک گام اساسی به سوی ارتقاء می‌باشد. این فناوری به اعتبار برندها و تبلیغات شان افزوده و نظارت بهتری بر عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی فراهم می‌کند. با IPTV در زمینه تبلیغات، تبلیغات هدفمند تر ارائه می‌شوند و می‌توانند به صورت دقیقتر و در زمان‌ها و مکان‌های استراتژیک به مخاطبان دست یابند.

سامانه IPTV برای پخش زنده پلتفرم‌های اینترنتی

این فناوری نه تنها به کاربران این پلتفرم‌ها این امکان را می‌دهد که به بهترین و جذاب‌ترین محتواها دسترسی داشته باشند، بلکه تجربه مخصوص و شخصی‌سازی شده‌ای از تماشا محتوای پخش زنده تلویزیون سراسری را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. از محتوای ورزشی تا مناظره های سیاسی به صورت زنده بر گوشی موبایل مخاطب در دسترس خواهد بود. لذا مهم نیست مخاطب این پلتفرمها در کدام موقعیت جغرافیایی حضور دارند. تنها لازم است اپلیکیشن پلتفرم را داشته باشند تا بتوانند محتوای زنده تلویزیونی را مشاهده نمایند.

مشتریان IPTV امید

Namazi
zarebin-logo

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و یا ما تماس بگیرید

دستگاه هدند

دستگاه هدند

دستگاه هدند

دستگاه هدند

Copyright © 2021 OMID Technology inc. All Rights Reserved