اخبار نوآوران ارتباطات امید

iran-telecom-omid-1400

شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید در نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات (تلکام ۱۴۰۰) میزبان شما خواهد بود

نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات ایران با نام ایران تله کام،  بصورت تخصصی بین المللی از سال ۱۳۷۹ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز گردید. همه ساله شرکتهاتی فعال در صنعت مخابرات در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از این گردهمایی ارایه تکنولوژی جدید در عرصه مخابرات و همچنین تبادل اطلاعات و بازاریابی و فروش محصولات به مشتریان می‌باشد.

تلکام

امسال شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید به عنوان شرکت ایرانی پیشرو در صنعت فناوری رسانه و مخابرات صدا و تصویر در نمایشگاه Telecom 1400 حضور دارد.

هدف این شرکت معرفی محصول و خدمات مجموعه امید در زمینه مخابرات صدا و تصویر است. همچنین یافتن فرصتهای تجاری از اهداف این شرکت می‌باشد. 

شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید میزبان شما در نمایشگاه ایران تلکام ۱۴۰۰، در سالن ۷، پاویون صندوق نوآوری و شکوفایی خواهد بود. 

cabsat-omid-کبست

حضور شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید در نمایشگاه فناوری رسانه Cabsat 2021 دبی

نمایشگاه Cabsat در زمینه رسانه های دیجیتال، ارتباطات و ماهواره است که هر ساله  دبی برگزار می‌گردد. به این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت رسانه در خاورمیانه می‌باشد. هر سال شرکتهای بزرگ این عرصه به صورت فعال و قدرتمند در این رویداد شرکت می‌کنند.  

هدف این رویداد بزرگ ارایه تکنولوژی جدید در عرصه صدا و تصویر و همچنین تبادل اطلاعات و بازاریابی و فروش محصولات به مشتریان می‌باشد.متاسفانه در اکثر اوقات نماینده‌ای از ایران در این نمایشگاه حضور نداشته است. لذا این موضوع باعث از دست رفتن فرصتهای بسیاری در این صنعت بزرگ می‌باشد. 

Cabsat-omid-october

امسال شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید به عنوان شرکت ایرانی پیشرو در صنعت فناوری رسانه در نمایشگاه Cabsat2021 حضور دارد.

هدف این شرکت معرفی محصول و خدمات مجموعه امید در زمینه مخابرات صدا و تصویر است. همچنین یافتن شرکای تجاری و شناسایی فرصتهای صادراتی از اهداف این شرکت می‌باشد. 

شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید میزبان شما در نمایشگاه Cabsat 2021 کشور امارات، مرکز تجارت جهانی دبی، غرفه Hall 2-PD 31 خواهد بود. 

Gitex 2021

حضور شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید در نمایشگاه بین المللی فناوری Gitex دبی

نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) شناخته شده ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است. در این رویداد، سالانه تعداد زیادی از برترین تولیدکنندگان و استارت آپهای عرصه فناوری گرد هم می‌آیند تا محصولات خود را ارایه نمایند.

جیتکس

در نمایشگاه جیتکس برنامه های کنفرانس، ارایه ایده برای جذب سرمایه، مسابقات فناوری برتر و ارایه و معرفی محصولات و خدمات دنیای فناوری برگزار می‌گردد. نمایشگاه جیتکس امارات فرصتی برای بازاریابی، شناسایی  فرصتهای صادراتی ، مذاکره و جلسات تجاری، آشنایی با فناوریهای روز دنیا و توسعه کسب و کار میباشد.

 

gitex-omid

در نمایشگاه جیتکس دبی، شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید به عنوان شرکت ایرانی پیشرو در صنعت فناوری رسانه حضور دارد. هدف این شرکت ارایه محصول و خدمات در زمینه مخابرات صدا و تصویر میباشد. یافتن شرکای تجاری و شناسایی فرصتهای صادراتی از اهداف این شرکت می‌باشد. 

شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید میزبان شما در نمایشگاه Gitex کشور امارات، مرکز تجارت جهانی دبی، غرفه Z6-426 خواهد بود. 

نوآوران ارتباطات امید در نمایشگاه بین المللی مخابرات ، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه (تلکام ۹۹)

شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید شما را به بازدید از غرفه این شرکت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مخابرات ، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه (تلکام ۹۹) واقع در نمایشگاه بین المللی تهران غرفه ی شماره ۱۰ سالن ۸ و ۹ در روزهای ۵ تا ۸ اسفند ۱۳۹۹ از ساعت ۹ […]

حضور شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید در اولین نمایشگاه اختصاصی و تخصصی کابل-افغانستان

حضور شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید در اولین نمایشگاه اختصاصی و تخصصی کابل-افغانستان یکم الی سوم مهر ماه ۱۳۹۹